Úvod do rubriky

5. listopadu 2015 v 20:10 | Niki |  Cestou necestou
Milí čtenáři, zatím vás není moc, ale doufám, že s novou rubrikou přijdou také noví čtenáři. Čím víc čtenářů, tím lépe pro mě. A reakce ať už pozitivní nebo negativní, beru všechny.

Ale teď už k tématu. Možná už víte, že studuji poslední rok cestovního ruchu na Vyšší odborné škole v Praze. Tím pádem vám možná docvakne, proč všechny tyhle rubriky jsou.

Jedny existují proto, že hrozně ráda píšu. Myslete si, co chcete, ale člověk, který píše, se může vypsat až k vrcholu. Mnohé o tom ví i spisovatelé. A tak píšu, ale protože to není dost dobré a v České republice neexistuje žádný časopis, kde se dají články otisknout, píšu si pro radost na svém blogu. Je to krásný pocit, když si po pár letech přečtete, jak váš mozek roste a dospívá.

Druhý důvod proč píšu, je opravdu jednoduchý. Mám ráda toulky a cestování. Viděla jsem už pár zemí, ale tu naší nemám zmapovanou skoro vůbec. Přesto, jak moc malinká je, tak moc v ní je zajímavých míst, kam vás chci vzít. A s tím, co studuji, se to i nabízí, že?

Tak se pojďme společně vypravit na dobrodružství. Berte tyto články jako průvodce, kam za hezkých dnů a nejen těch, vyrazit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama