Já už se našla

7. prosince 2015 v 23:49 | Niki |  Téma týdne
Já opravdu ráda píšu, ale než jsem si to uvědomila znovu, uplynulo alespoň milion let. Jako malá holka jsem si jednou zakroužkovala v náborových novinách kroužek Novinář Junior v táborském Domu dětí a mládeže. A tam to tenkrát všechno začalo.

Nejdřív jsem neuměla používat ani počítač (světe div se, byla jsem z éry, kdy kompy nebyly tak oblíbené a rozšířené jako dnes). Pak přišla další část a to naučit se psát. Tehdy bylo úplně jedno o čem to bude, ale důležité bylo, aby člověk psal. Nakonec když se otrkal i v tomto umění, založil si vlastní blog.

Na mém blogu byly aktuální články ze základní školy. Dodnes když si to pročítám, červenám se, jak moc naivní a lehkomyslné to bylo. Pak došlo k nejhoršímu a já přešla na střední školu. S více ppvinnostmi ubyla legrace a psaní se stalo tou nejposlednější věcí na světě a ještě mi zrušili blog, který jsem měla až do roku 2008 na bloguje.cz. Musel přijít nový blog.

Ta tendence se vrátila v období puberty. Ani si nepamatuju, že jsem o světě smýšlela v černočervené, ale smýšlela. Tenhle blog jsem náhodou znovu objevila nedávno, ale moje přístupové heslo nefungovala a tak jsem ho nechala zrušit. Ale mezi tím vším jsem měla ještě jeden blog. Jenže odhodlání nevydrželo moc dlouho. A hlavně přechod na vysokou školu, znamenal téměř rok depresí a to by nebylo jistě poutavé čtení.

Nakonec abych to zkrátila, jsem se našla znovu teď v říjnu, kdy jsem původně chtěla utvořit stránku jen k absolventské práci, z toho se ale vyklubala zase láska k psaní. Také mi k tomu pomohlo čtení, čim víc jsem četla, tím víc se mi v hlavě utvářely moje myšlenky a nápady na povídky a cestopisné příběhy. Jsem teď zase šťastná a jsem ráda, že některé z mých věcí se líbí také ostatním. Našla jsem ve psaní sama sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanzee | 8. prosince 2015 v 0:56 | Reagovat

Ano, moc se nam to libi a snazime se te co nejvice podporovat. :)

2 (Ne)znama | 9. prosince 2015 v 1:32 | Reagovat

Dekuju za návštěvu mého blogu, na tvůj se budu ráda vracet :)

3 gitty93 | E-mail | 23. prosince 2015 v 9:27 | Reagovat

tak to je dobře, tak ať to vydrží :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama